Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Magdalena Godos: Zawsze wracam do Kalisza z sentymentem

Magdalena Godos: Zawsze wracam do Kalisza z sentymentem

fot. archiwum

Po problemach zdrowotnych Magdalena Godos niedługo wróci do treningów z nową drużyną, AZS Białystok. Jak sama podkreśla, aby zdobyć dobre miejsce cały zespół musi włożyć w treningi dużo pracy, a także zapewnia, że w drużynie panuje bardzo dobra atmosfera.

Trzy lata spędzone w Kaliszu to widocznie mało dla Magdaleny Godos . Nową rozgrywającą AZS Białystok nadal można zobaczyć w Kaliszu, mimo że nie jest już związana z żadnym klubem. Jakie więc są powody jej wizyt? – Przyjechałam, bo w Kaliszu gra oraz mieszka mój narzeczony, a ja mam zwolnienie lekarskie – mówi była rozgrywająca Calisii, która z tym klubem zdobyła mistrzostwo Polski, Puchar Polski i występowała w Lidze Mistrzyń.

Pamiętająca sezony dominacji w kraju ekipy z Kalisza siatkarka przyznaje, że z sentymentem powraca do najstarszego miasta i żałuje, że nie będzie mogła dalej występować w Wielkopolsce. – Przez te trzy lata w Kaliszu grało mi się i mieszkało bardzo dobrze. Zawsze wracam tu z sentymentem. Warunki były świetne. Piękna hala, mecze pełne wrażeń. Szkoda, że ostatni sezon tak źle się kojarzy, ale cały pobyt warto pamiętać – dodaje.

Nowym zespołem 26-letniej rozgrywającej jest AZS Białystok. Do tej pory Godos nie brała udziału w treningach drużyny, która przeszła, można powiedzieć jak co roku, gruntowną przebudowę. Jakie są więc cele białostoczanek? Czy będzie to walka o środek tabeli, czy ponownie pojedynki do samego końca o bezpieczne utrzymanie? – Ciężko jest mi coś powiedzieć. Nie wiem, na jakim etapie przygotowań są dziewczyny. Czeka nas teraz obóz, gdzie jedziemy ciężko pracować przed sezonem – zaznacza.* Autorem tekstu jest Miłosz Marek (SportoweFakty.pl)
* więcej na SportoweFakty.pl

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved