Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Harmonogram turnieju w Sopocie

fot. archiwum

Siatkarki Trefla awans do I ligi zdobyły w Gdyni, ale o promocję do PlusLigi Kobiet ubiegać się będą w Sopocie. Od piątku do niedzieli Hala 100-lecia przejdzie siatkarski chrzest. Gospodynie do rywalizacji w towarzyskim turnieju zaprosiły Gedanię Żukowo, Centrostal Bydgoszcz i Chemika Police.

W turnieju najpierw drużyny zagrają ze sobą systemem każdy z każdym, a w niedzielę dwa zespoły z najlepszym dorobkiem zagrają o pierwsze miejsce, a dwie słabsze o trzecią pozycję w końcowej klasyfikacji. Inauguracja rozgrywek nastąpi w piątek o 16.00. Natomiast na godzinę 17.30 Trefl zaprasza kibiców na uroczystą prezentację drużyny w Sopocie. Dodajmy, że już drugą, bo pierwsza miała miejsce na początku przygotowań na… gdyńskiej plaży.

Podopieczne Edwarda Pawluna mają za sobą również dwa zgrupowania. Siatkarki Trefla trenowały w Niedzicy oraz w Cetniewie. Podczas drugiego obozu miały wspólne zajęcia i sparingi z Centrostalem. Cel przed drużyną jest jasny – awans do PlusLigi. Dlatego w 12-osobowym składzie jest aż 10 siatkarek (Reimus, Szymańska, Gorszyniecka, Sołodkowicz, Naczk, Kaliszuk, Nuszel, Kruk, Rzenno, Toborek ), które grały w przeszłości w elicie!

W piątek o 18.30 dojdzie do pojedynku Trefla z Gedanią Żukowo. Gedanistki odkryły karty przed tygodniem, ale w odmłodzonym składzie nie zaprezentowały zbyt wysokiej formy. Klub czyni starania, aby na sopocki turniej wzmocnić się jedną zawodniczką. Nie dojechała wcześnie awizowana Białorusinka Marina Woinogradowa, gdyż ma kłopoty wizowe.Harmonogram turnieju w Sopocie:

18 września

16.00 Centrostal Bydgoszcz – Chemik Police
18.30 Trefl Sopot – Gedania Żukowo

19 września

9.30 Centrostal – Gedania
11.30 Chemik Police – Trefl
16.30 Gedania – Chemik
18.30 Trefl – Centrostal

20 września

10.00 Mecz o III miejsce
12.00 Mecz o I miejsce

źródło: sport.trojmiasto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved