Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Zbigniew Bartman z wizytą na Rogalińskiej

Zbigniew Bartman z wizytą na Rogalińskiej

fot. archiwum

W środę Zbigniew Bartman odwiedził młodych siatkarzy oraz działaczy i trenerów MOS-u Wola Warszawa. Podczas gry przy ulicy Rogalińskiej, przyjmujący reprezentacji Polski wywalczył siedem medali młodzieżowych mistrzostw kraju.

W świetlicy klubowej oczekiwali zaproszeni kapitanowie wszystkich drużyn MOS Wola, trenerzy, zaproszeni goście oraz wielu przedstawicieli prasy, radia i telewizji.

Honorowego gościa, powitał i złożył mu gratulacje z okazji zdobycia złotego medalu Mistrzostw Europy, dyrektor MOS Wola, Krzysztof Zimnicki .

Przedstawił on zebranym przebieg wspaniałej kariery Zbigniewa  Bartmana. Dyrektor Zimnicki podkreślił, że Bratman rozpoczął przygodę z siatkówką w klubie Metro na Ursynowie, pod kierunkiem trenera Wojciecha Szczuckiego . Trener Szczucki został zaproszony na spotkanie i uczestniczł w święcie na Rogalińskiej. Z Metrem zawodnik zdobył dwa tytuły mistrza Polski młodzików.Po skończeniu wieku młodzika, w 2002 roku Zbigniew Bartman przeszedł do MOS Wola, gdzie stał się multimedalistą młodzieżowych mistrzostw Polski. W latach 2003 – 2005 w barwach MOS Wola zdobył siedem medali mistrzostw Polski, tytuł wicemistrza świata w siatkówce plażowej oraz dwa tytuły mistrza Europy kadetów w siatkówce plażowej i halowej.

Zabierając głos siatkarz serdecznie podziękował wszystkim ludziom, którzy pomagali mu w jego karierze, dziękował swojemu pierwszemu trenerowi Wojciechowi Szczuckiemu, trenerowi MOS Wola Krzysztofowi Felczakowi oraz trenerowi i prezesowi klubu, Krzysztofowi Zimnickiemu.

Dyrektor MOS Wola przypomniał zebranym , że w środę minęła czwarta rocznica śmierci wychowanka MOS Wola Arkadiusza Gołasia , olimpijczyka z Aten, wielokrotnego reprezentanta Polski. Zebrani minutą ciszy uczcili pamięć wspaniałego siatkarza, patrząc na portret Arka Gołasia i Jego koszulkę reprezentacyjną, które wiszą w sali pamiątek klubowych na Rogalińskiej.

Potem Zbigniew Bartman przekazał na ręce prezesa Krzysztofa Zimnickiego swoją koszulkę reprezentacyjną z Mistrzostw Europy, do kolekcji pamiątek klubowych i złożył na niej autograf.

Dyrektor klubu wręczył Zbyszkowi Bartmanowi "Honorową odznakę za zasługi dla MOS Wola", koszulkę klubową oraz proporzec MOS Wola.

W imieniu burmistrza Dzielnicy Warszawa Wola, pani naczelnik Anna Fiszer – Nowacka oraz przedstawicielka Wydziału Sportu Dzielnicy Wola, pani Jolanta Piątkowska przekazały zawodnikowi okolicznościowy medal i upominek od dzielnicy Wola.

Następnie rozpoczęła się seria pytań, wspomnień i odpowiedzi. Głos zabierali trenerzy Szczucki i Felczak, tata Zbyszka, pan Leon Bartman, który przez wiele lat był działaczem w MOS Wola oraz goście i przedstawiciele młodzieży.

Dyrektor MOS-u Krzysztof Zimnicki pokazał wychowankowi piękne nagrody jakie zdobyli siatkarze MOS Wola w ostatnich dwóch tygodniach, wygrywając turnieje międzynarodowe w Szwecji, w Czechach oraz w Wiedniu. Następnie mistrzowi Europy przedstawiono trzy drużyny najmłodszych siatkarzy i siatkarek, którzy jako mistrzowie Mazowsza niebawem pojadą na finały Pucharu Polski w minisiatkówce do Zabrza.

Po trwającym godzinę spotkaniu Zbigniew Bartman szybko udał się … na następne spotkanie na Ursynów.

źródło: moswola.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne, reprezentacja Polski mężczyzn, rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved