Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Nowe nadzieje przed sezonem

Nowe nadzieje przed sezonem

fot. archiwum

Nowy trener Krzysztof Wójcik i powrót Marcina Iglewskiego, to najważniejsze wydarzenia, który miały miejsce przed sezonem w siatkarskim zespole Krispol Września. 26 września siatkarze rozegrają pierwszym mecz ligowy z Orionem Sulechów.

16 września w sali Urzędu Stanu Cywilnego we Wrześni odbyła się konferencja prasowa. Działacze przedstawili dziennikarzom nowego trenera zespołu – Krzysztofa Wójcika , zawodników oraz sponsorów klubu. W tym sezonie głównym celem Krispolu jest utrzymanie się w drugiej lidze, a nawet walka o miejsca 4-6. – Utrzymać zespół w lidze to cel minimum. Jeśli będziemy dobrze pracować, tą drużynę stać na walkę o wyższe pozycje – powiedział na konferencji trener Krzysztof Wójcik . – Zdaję sobie sprawę, że będziemy grać pod presją. Nie boję się, wiele lat grałem pod presją, lubię to. W zespole jest bardzo dobra atmosfera i wszystko zmierza w dobrym kierunku .

Do Wrześni, a konkretniej do wrzesińskiej siatkówki wrócił Marcin Iglewski . Jak powiedział na konferencji prasowej – ma dość tułania się po Polsce, a we Wrześni chce zakończyć karierę sportową. Zarząd klubu liczy zaś na to, że na mecze Krispolu do hali Gimnazjum nr 2 we Wrześni będą przychodziły tłumy, jak to miało miejsce w ubiegłym sezonie. Działacze nie chcieli zdradzić (bo ponoć nie wszystko jest jasne), jakiej wysokości budżetem w tym roku będzie dysponował klub, to dziwne bo finanse powinny być dopięte przed rozgrywkami, co w profesjonalnym sporcie jest normą.

* Autorem tekstu jest Filip Biernat (wrzesnia.info.pl)źródło: wrzesnia.info.pl/siatkowka

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved