Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Rema Rychnov wygrywa turniej w Kozienicach

Rema Rychnov wygrywa turniej w Kozienicach

fot. archiwum

W Kozienicach rozegrano turniej siatkówki dziewcząt o Puchar Starosty Powiatu. W trzydniowych zmaganiach wzięło udział 10 zespołów. Pierwsze miejsce zajął zespół reprezentujący klub Rema Rychnov. Turniej miał obsadę międzynarodową.

W Kozienicach zjawiło się, aż trzy drużyny z Czech i jeden z Ukrainy. Mocno reprezentowany był region radomski. Jerzy Sampoliński, trener i organizator turnieju, był zadowolony nie tylko z frekwencji. Zwrócił również uwagę na wartości sportowe. – "UKS Jedynka Kozienice zajął dopiero ósme miejsce. Dla moich podopiecznych turniej był jednak doskonałym przedsezonowym sprawdzianem" – zapewnia szkoleniowiec. W podobnym tonie wypowiadała się Aneta Majkusiak, trener radomskiej Radomki.

Niestety, w finale nie zobaczyliśmy żadnego zespołu z regionu radomskiego. Najwyżej, na piątym miejscu sklasyfikowana została Beta Pionki. O zwycięstwo zmierzyły się dwa zespoły z Czech PVK Prerov i Rema Rychnov. – "Lepsze okazały się dziewczyny z Rychnova, pokonując rywalki 2:1" – informuje Jerzy Sampoliński. Trzecia lokata przypadła ekipie TJ Kostelec, również z Czech. Radomka sklasyfikowana została na szóstym miejscu. Ósme przypadło drugiej drużynie Jedynki Kozienice, dziewiąte ich koleżankom z pierwszej drużyny. Na dziesiątym sklasyfikowany został natomiast Armat Kozienice.

Obok zimowego Turnieju "Antenka" o Puchar Burmistrza, to jeden z dwóch międzynarodowych turniejów rozgrywających się w Kozienicach.Autor: Michał Wilk

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved