Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > „Inżynierowie” na remis z mistrzami Polski

„Inżynierowie” na remis z mistrzami Polski

fot. archiwum

Remisem zakończył się mecz towarzyski pomiędzy PGE Skrą Bełchatów, a Neckermann AZS Politechniką Warszawską. Oba zespoły sparowały ze sobą na obiekcie mistrzów Polski, Hala Energia w Bełchatowie.  Jutro "Inżynierowie" wyjadą do Krosna.

W mocno okrojonym składzie przystąpili do wspólnego treningu z warszawskimi „Inżynierami" siatkarze mistrza Polski, PGE Skry Bełchatów. Sześciu zawodników, którzy w poniedziałek wrócili z mistrzostw Europy dostało od trenera Jacka Nawrockiego kilka dni wolnego. Trenerzy umówili się na cztery sety rozgrywane do piętnastu punktów. Mecz – trening, w którym obaj szkoleniowcy sprawdzali nowe ustawienia zakończył się remisem 2:2. Za niespełna dwa tygodnie AZS Politechnika Warszawska ponownie spotka się z bełchatowską Skrą – podczas Memoriału Zdzisława Ambroziaka.

Jeszcze dzisiaj akademicy Politechniki Warszawskiej wrócą do Warszawy, a jutro po treningu czeka ich długa podróż do Krosna, gdzie wezmą udział w II Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna. Przypomnijmy, że ich rywalem będą zespoły KS Jastrzębskiego Węgla, Jadaru Radom i Asseco Resovii Rzeszów.

Skra Bełchatów – AZS Politechnika Warszawska 2:2
(15:10, 6:15, 15:11, 7:15)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved