Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Delecta zagra we Włocławku ze Skrą

Delecta zagra we Włocławku ze Skrą

fot. archiwum

We wtorek, 29 września o godzinie 18.00 BKSCh Delecta Bydgoszcz rozegra sparingowy mecz z Mistrzem Polski, Skrą Bełchatów. Spotkanie odbędzie się w Hali Mistrzów we Włocławku. Od razu nasuwa się pytanie dlaczego we Włocławku?

Odpowiedź jest prosta, otóż w tym mieście mieści się siedziba głównego sponsora bydgoskiego klubu, firmy Rieber Foods Polska S.A. Drużyna, która wygra to spotkanie otrzyma pamiątkowy o Puchar Prezesa Rieber Foods Polska S.A.

Mecz we Włocławku zapowiada się bardzo interesująco. Delecta Bydgoszcz, która wzmocniła się przed zbliżającym się sezonem (Piotr Gruszka , Paweł Woicki, Grzegorz Szymański , Wojciech Jurkiewicz , Wojciech Serafin ) zmierzy się ze Skrą Bełchatów – Mistrzem Polski, który zdobywa ten tytuł nieprzerwanie od pięciu lat. Zgodnie z założeniami trenerów obu drużyn – Waldemara Wspaniałego i Jacka Nawrockiego każdy z zawodników z aktualnego składu będzie miał okazję zaprezentować na parkiecie swoje umiejętności. Kibiców czeka więc nie lada gratka i szansa na spotkanie na żywo swoich sportowych idoli przed startującą w październiku ligą.

Bilety na mecz w atrakcyjnej cenie 15 zł – normalny i 10 zł – ulgowy będą dostępne w przedsprzedaży w sklepie sportowym „Ania" we Włocławku przy ul. Okrzei 54 oraz w dniu meczu od godziny 16.00 w Hali Mistrzów.Mateusz Bosiacki (sportowabydgoszcz.pl)

źródło: sportowabydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved