Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Łodzianki trenują w Spale

Łodzianki trenują w Spale

fot. archiwum

Tegoroczny wrzesień to czas w którym kibic siatkówki niewielką uwagę poświęca zbliżającemu się nowemu sezonowi. Wszystko za sprawą wspaniałych dla nas Mistrzostw Europy mężczyzn. Tymczasem inauguracja rozgrywek ligowych zbliża się wielkimi krokami.

Coraz mniej czasu pozostaje do rozpoczęcia rozgrywek ligowych w kraju. Inauguracja PlusLigi Kobiet została wyznaczona na 24 października. W wielu klubach przygotowania do nowego sezonu wkroczyły już w decydującą fazę, także w drużynie Organiki Budowlanych Łódź. Od 13 września łodzianki trenują na zgrupowaniu w Spale, a już 18 września rozegrają swój pierwszy sparing. Rywalkami siatkarek Organiki będzie zespół Jedynki Aleksandrów Łódzki.

Zgrupowanie zakończy się 22 września, a w dniach 24-26 łodzianki wystąpią na turnieju w Iławie. Rywalkami drużyny z Łodzi będą zespoły: Gedanii (24.09), Centrostalu Bydgoszcz (25.09) i AZS Białystok (26.09). Przypomnijmy że na inaugurację rozgrywek do Łodzi przyjadą obrończynie mistrzowskiego tytułu siatkarki Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna.

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved