Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Bartosz Kurek: Czas na totalny odpoczynek

Bartosz Kurek: Czas na totalny odpoczynek

fot. archiwum

- Śniadanie u premiera było oczywiście bardzo smaczne, była jajecznica, wędlina, owoce. Jedzenie nie było jednak w tym spotkaniu najważniejsze. Spędziliśmy bardzo miło czas, w doborowym towarzystwie - powiedział Bartosz Kurek.

"Premier Donald Tusk okazał się sympatycznym, całkiem na luzie człowiekiem. Nie miałem żadnej tremy przed tym śniadaniem, zdecydowanie większa towarzyszyła mi przed wyjściem na boisko podczas mistrzostw Europy" – dodał przyjmujący reprezentacji Polski.

Bartosz Kurek podkreślił, że składanie autografów, wspólne zdjęcia z kibicami i inne oznaki popularności jeszcze go nie męczą. – "Dopiero wczoraj po przylocie do Polski zdaliśmy sobie sprawę, jak wielki sukces osiągnęliśmy, jak wiele radości mogliśmy dostarczyć polskim kibicom i jaką popularnością się teraz cieszymy. Wcale mi to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie. Bardzo mi miło, że mogę zrobić komuś frajdę autografem czy wspólnym zdjęciem. Póki co wcale nie mam ochoty od tego odpocząć. Chcę się tymi chwilami cieszyć jak najdłużej."

W najbliższych dniach Mistrzowie Europy będą mieli trochę czasu wolnego, w końcu odpoczynek po tak wielkim sukcesie to coś, na co w stu procentach zasłużyli."Powiem szczerze, że mam zamiar spędzić ten czas totalnie odpoczywając, leżąc do góry brzuchem. Na szczęście dostaliśmy tydzień wolnego, więc mogę sobie na to pozwolić. Może dopiero od piątku zacznę się trochę ruszać" – powiedział z uśmiechem Bartosz Kurek.

Rozmawiała: Aneta Stożek

źródło: PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved