Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Avia wygrała turniej w Jaworznie

Avia wygrała turniej w Jaworznie

fot. archiwum

Dzięki zwycięstwu 3:1 nad BBTS-em Siatkarz Bielsko-Biała, Avia Świdnik wygrała siódmy turniej o Puchar Prezydenta Jaworzna. "Energetyczni" zajęli drugie miejsce, będąc gorszym w końcowym rozrachunku od świdnickiej Avii o jeden set.

Trener "Energetycznych" był zadowolony z postawy swojej drużyny. – Jestem zadowolony z tego, co pokazali nasi zawodnicy. Dałem szansę młodzieży i ta nie zawiodła, spisała się nieźle – mówi Wiktor Krebok . – Oczywiście można każdemu zarzucić pewne niedokładności, nie dogrania, ale myślę, że z każdym tygodniem będzie coraz lepiej – dodał.

Trener rzeczywiście dał szansę praktycznie wszystkim zawodnikom. Nie zagrał tylko Mateusz Gorzewski , którego sytuacja w klubie nie jest jeszcze przesądzona i rozstrzygnięta. Zabrakło również kontuzjowanego Krzysztofa Antosika . Z dobrej strony pokazali się nowi w drużynie: Adam Kurian i Marcin Kozioł . Podobnie zresztą jak młodzi wychowankowie klubu: Igor Kozłowski , Paweł Adamajtis czy libero – Michał Skrzeciński . – Lekki stres przed meczem mi towarzyszył, jednak z każdą piłką powoli znikał , co pozwoliło mi rozegrać dobre zawody – komentuje debiutant.

Jaworznianie pokonali 3:1 BBTS Siatkarz Bielsko-Biała oraz 3:2 Avię Świdnik. Porażkę zanotowali natomiast z Fartem Kielce (2:3). Wyróżnienie dla najlepszego zawodnika w naszej drużynie odebrał Michał Skrzypiński.Końcowa klasyfikacja turnieju w Jaworznie:

1. Avia Świdnik
2. Energetyk Jaworzno
3. Fart Kielce                
4. BBTS Siatkarz Bielsko-Biała

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved