Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Przywitajmy ich jak mistrzów o godzinie 15.30

Przywitajmy ich jak mistrzów o godzinie 15.30

fot. archiwum

Po raz pierwszy złoty medal ME zdobyli Polacy! Operator sieci Plus, generalny sponsor Polskiej Siatkówki, oraz PZPS zapraszają na ceremonię powitania Mistrzów 14.09 (poniedziałek) na godzinie 15:30 na Plac Defilad w Warszawie.

Operator sieci Plus oraz Polski Związek Piłki Siatkowej przygotowali dla wszystkich kibiców siatkówki spotkanie z Mistrzami Europy. Każdy sympatyk tej dyscypliny będzie miał niepowtarzalną okazję spotkać na żywo swoich idoli i podziękować im za pełne emocji mecze. Na specjalnie przygotowanych zdjęciach z meczów, złoci medaliści Mistrzostw Europy rozdawać będą również autografy.

Mieszkańcy Warszawy będą mieli wyjątkową okazję powitać Mistrzów, którzy przejadą przez stolicę z lotniska Okęcie pod Pałac Kultury i Nauki, specjalnie przygotowanym na tę okazję odkrytym autobusem.

Już od godziny 14.00 na Placu Defilad w Warszawie Plus wspólnie z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej oraz firmą Adidas zapraszają do udziału w niepowtarzalnym wydarzeniu. Na specjalnie przygotowanej scenie Mistrzów witać będą władze państwowe, władze Warszawy, działacze siatkarscy, przedstawiciele sponsorów i najlepsi kibice na świecie – kibice Reprezentacji Polski. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla osób uczestniczących w tym wydarzeniu. Wśród najbardziej aktywnych sympatyków siatkówki rozdawane będą siatkarskie gadżety, a wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w licznych konkursach.
Na specjalnie rozstawionych telebimach w czterech miastach Polski ponad 30 tysięcy osób oglądało na żywo zmagania biało-czerwonych w walce o tytuł najlepszej drużyny starego kontynentu

To kolejny rekord pobity przez najlepszych kibiców na świecie, kibiców reprezentacji Polski.


W związku z opóźnieniem lotu reprezentacji Polski ze Stambułu do Warszawy, planowane na godz. 15.00 uroczyste powitanie siatkarzy na Placu Defilad w Warszawie rozpocznie się nieco później, prawdopodobnie ok. godz. 15.30.

 

źródło: PZPS

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved