Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Hitthaler-Cup: Triumf kadetów MOS-u Wola Warszawa

Hitthaler-Cup: Triumf kadetów MOS-u Wola Warszawa

fot. archiwum

Drużyna kadetów MOS Wola trenera Krzysztofa Gałeckiego wygrała 6.Hitthaler-Cup w Wiedniu z udziełem 9 drużyn z 5 krajów. W finałowej rozgrywce trzech najlepszych drużyn MOS Wola był lepszy od Victorii Volley z Bułgarii i Vfb Friedrichshafen z Niemiec.

Po czterech zwycięstwach w eliminacjach i w grupie półfinałowej siatkarze MOS Wola zagrali wśród trzech najlepszych drużyn turnieju. Przeciwnikami MOS Wola były zespoły Vfb Friedrichshafen z Niemiec i Victoria Volley z Bułgarii. Trzy zespoły grały każdy z każdym.

W pierwszym meczu finału Friedrichshafen pokonało Victorię Volley z Bułgarii 2:0 (25:21, 25:21). W drugim meczu siatkarze MOS Wola spotkali się z drużyną bułgarską Victorią Volley i przegrali 0:2 (19:25, 26:28).

O wszystkim musiał zadecydować ostatni mecz turnieju pomiędzy MOS-em Wola a Vfb Friedrichshafen z Niemiec. Drużyna MOS Wola musiała wygrać 2:0 i wysoko w setach, by myśleć o zwycięstwie w turnieju.  zespół MOS Wola wykonał zadanie wygrywając 2:0 (25:20, 25:14).W rezultacie MOS Wola, przy jednakowej ilości punktów i setów, wyprzedził rywali czterema małymi punktami, pokazując prawdziwy "mosowski charakter".

MOS Wola grał w składzie:
Piotr Szumski, Jakub Franczak, Tomasz Dmowski, Wojciech Mazowiecki, Adrian Bucki, Adrian Marasik, Patryk Stachowiak, Jan Wiliński, Marcin Wasiucionek, Konrad Rafałowski, Mateusz Poreda.

źródło: moswola.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved