Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Daniel Pliński: Moje marzenie się spełniło

Daniel Pliński: Moje marzenie się spełniło

fot. archiwum

- Stało się, jesteśmy mistrzami Europy, to jest coś nieprawdopodobnego - powiedział po finale Daniel Pliński. Jego zdaniem kluczowa dla sukcesu w finale była psychika. - Szybciej chyba opanowaliśmy nerwy, bo jeden i drugi zespół był zdenerwowany.

Dla tego zawodnika jest już to drugi medal w karierze zdobyty z reprezentacją Polski na tak ważnej imprezie. I pomyśleć, że po raz pierwszy do drużyny narodowej powołał go dopiero Raul Lozano .

Jeszcze pięć lat temu można powiedzieć, że odbijałem sobie piłkę na trzepaku, a dzisiaj jestem mistrzem Europy – kontynuuje środkowy biało-czerwonych. – Kiedyś marzyłem o tym, żeby zagrać w reprezentacji, później sobie pomyślałem, jak fajnie byłoby tak sobie stać na najwyższym podium i posłuchać Mazurka Dąbrowskiego. Moje marzenie się spełniło dzisiaj. Cóż więcej chcieć w życiu?

Myślę że mecz finałowy był na wysokim poziomie, nie wiem jak to wyglądało z boku, bardzo Malo błędów w przyjęciu, zagrywce. Naprawdę, człowiek musiał się sprężyć maksymalnie. Coś nieprawdopodobnego, wracamy do kraju ze złotym medalem, nie wiem co mam powiedzieć. – dodał Daniel Pliński.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved