Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > W Radomiu o Puchar Rektora

W Radomiu o Puchar Rektora

fot. archiwum

Podczas weekendu kibiców siatkówki w żeńskim wydaniu czeka w Radomiu nie lada uczta. W hali Politechniki Radomskiej przy ul. Chrobrego odbędzie się bowiem towarzyski, mocno obsadzony turniej o Puchar Rektora tej uczelni.

Organizatorem imprezy jest drugoligowy AZS Politechnika Radomska, a stawką Puchar Rektora największej radomskiej uczelni. W imprezie obok gospodyń wystąpią: AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Jedynka Aleksandrów Łódzki, Siarka Tarnobrzeg, Szóstka Biłgoraj, Legionovia Legionowo, AZS Politechnika Częstochowska i PTPS Pszczyna.

W sobotę zaplanowano mecze w grupach eliminacyjnych. Radomianki zainaugurują zmagania z AZS Częstochowa (o godz. 10), później zmierzą się z Legionovią (godz. 13), a na koniec pierwszego dnia turnieju sprawdzą dyspozycje z PTPS-em Pszczyna.

Turniej jest mocno obsadzony, dlatego poziom sportowy powinien być wysoki. Przecież do Radomia przyjadą zespoły pierwszoligowe. Będzie okazja sprawdzić się na tle wymagających rywalek – mówił trener radomskich akademiczek Aleksander Klimczyk . W niedzielę (od godz. 10) dokończenie turnieju.źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved