Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Avia jedzie do Jaworzno w niepełnym składzie

Avia jedzie do Jaworzno w niepełnym składzie

fot. archiwum

W piątek i w sobotę siatkarze świdnickiej Avii wezmą udział w turnieju o Puchar Prezydenta Jaworzna. Dla podopiecznych trenera Krzysztofa Lemieszka będzie to już druga okazja w okresie przygotowawczym do sprawdzenia formy przed nowym sezonem.

Po wygraniu przed dwoma tygodniami turnieju w Hajnówce, czas na kolejną weryfikację możliwości "żółto-niebieskich". Przeciwnikami naszej drużyny będą Fart Kielce, BBTS Bielsko Biała i MCKiS Energetyk Jaworzno. Ekipa wyjedzie w piątek rano. W domu zostanie Michał Baranowski.

Środkowy nadal narzeka na bolące kolano. Zawodnika czeka lada dzień badanie rezonansem magnetycznym, które powinno dać pełny obraz problemu tego gracza. – Na razie trenujemy w jedenastu – mówi libero Mariusz Kowalski.

Dołączył do nas po urazie drugi rozgrywający Rafał Grabarczyk . Braki kadrowe ograniczają nasze możliwości na zajęciach, a gra na dwóch środkowych na dłuższą metę jest nie do przyjęcia. Sam nad tym ubolewam – dodaje trener Krzysztof Lemieszek. We wtorek będziemy mieć decyzję o stanie zdrowia Michała i dopiero wówczas podejmiemy kroki. Do Jaworzna zabieram 11 graczy, liczę na dobrą grę.źródło: Dziennik Wschodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved