Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Siatkarki Trefla jadą do Cetniewa

Siatkarki Trefla jadą do Cetniewa

fot. archiwum

Zawodniczki sopockiego Trefla w czwartek udają się na kolejny obóz przygotowawczy. Tym razem na tydzień ich bazą stanie się Cetniewo. Podczas zgrupowania zaplanowano m.in. wspólne treningi i sparingi z zespołem Centrostalu Bydgoszcz.

Siatkarki Trefla w Cetniewie będą trenowały dwa razy dziennie. Opcjonalnie będą przeprowadzane również indywidualne treningi dla poszczególnych pozycji.

To będzie typowy obóz taktyczny – tłumaczy trener Edward Pawlun.Będziemy pracować nad zgrywaniem się, ćwiczyć konkretne ustawienia i rozegrania. Popracujemy również nad siłą, ale w mniejszym stopniu.

Dodatkową atrakcją dla pierwszoligowych siatkarek będzie możliwość współpracy z czwartym zespołem ostatniego sezonu PlusLigi Kobiet – Centrostalem Bydgoszcz. Obie drużyny zmierzą się ze sobą w dwóch-trzech sparingach i najprawdopodobniej przeprowadzą wspólny trening.Taka szansa pojawiła się właściwie sama z siebie, inicjatywa pojawiła się z obu stron – mówi trener Pawlun. – Piotr Makowski, szkoleniowiec zespołu z Bydgoszczy, poprosił mnie o udział jego drużyny w organizowanym przez Trefla turnieju towarzyskim, oczywiście zgodziliśmy się, proponując jednocześnie współpracę w Cetniewie, w którym obie ekipy będą jednocześnie przebywać.

Obóz sopockich zawodniczek potrwa do 17 września. Już dzień później zespoły Trefla, Centrostalu, a także Gedanii Żukowo i Chemika Police będą mierzyć się ze sobą w towarzyskim turnieju, który rozegrany zostanie w Hali 100-lecia Sopotu.

źródło: treflsport.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved