Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > PZPS pogubił się w sprawie Jokera

PZPS pogubił się w sprawie Jokera

fot. archiwum

Nie widać końca zamieszania wokół pilskiego Jokera, a sprawcą całego zamieszania jest zarząd PZPS - możemy przeczytać w dzisiejszym wydaniu "Głosu Wielkopolskiego". Sprawa pilskiego klubu czeka na kolejne już rozpatrzenie.

Czy oprócz prezesa PZPS, Mirosław Przedpełskiego i Andrzeja Gołaszewskiego, wiceprezesa i przewodniczącego Sądu Odwoławczego, ktokolwiek w zarządzie związku zna jego statut. Po ostatnich wydarzeniach można zaryzykować stwierdzenie, że działacze polskiej siatkówki nie wiedzą, czym rządzą. Tydzień temu podjęli kuriozalną decyzję o przywróceniu wykluczonych za zaległości wobec związku pierwszoligowych klubów z Piły i Międzyrzecza do gry … w III lidze.

Zrobili to w tydzień po tym, jak Sąd Odwoławczy przy PZPS nie zajął stanowiska w tej sprawie tłumacząc, że decyzja o przywróceniu tych klubów jest w gestii walnego zgromadzenia delegatów. I zdania w tej kwestii nie zmienił o czym świadczy poniedziałkowy werdykt unieważniający decyzję zarządu, jak i wcześniejszą o wykluczeniu Jokera.

Ignorancja działaczy czy może celowa gra na zwłokę obliczona na zmęczenie przeciwnika? W końcu z klubu, którego przyszłość w I lidze stoi jeszcze pod znakiem zapytania, łatwiej podkupić zawodników i to za małe pieniądze.Po poniedziałkowej decyzji sądu prezesi klubów, którzy liczyli na taki właśnie rozwój wypadków, będą musieli jednak obejść się smakiem: Joker może wrócić nie tylko do PZPS, ale także do I ligi. Sprawa Jokera zostanie ponownie rozpatrzona. Ostateczna decyzja zapadnie 16 września.

źródło: Głos Wielkopolski, naszemiasto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved