Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > ME siatkarek: Pikniki rodzinne w Łodzi i Katowicach

ME siatkarek: Pikniki rodzinne w Łodzi i Katowicach

fot. archiwum

Najbliższy weekend upłynie pod znakiem promocji mistrzostw Europy siatkarek, które już 25 września rozpoczną się na polskich parkietach. W Łodzi (w sobotę) i Katowicach (w niedzielę) odbędą się Pikniki Siatkarskie dla całych rodzin.

W sobotę 12 września od godz. 12:00 na Placu Dąbrowskiego w Łodzi zostaną rozstawione dwa namioty, a także scena i boisko do gry w siatkówkę. W programie pikniku przewidziane zostały superatrakcje a wśród nich: występy muzyczne, konkursy z nagrodami, w których można wygrać zaproszenia na Mistrzostwa Europy Kobiet w Piłce Siatkowej oraz oficjalne gadżety ME’09. Odbędą się także pokazowe mecze siatkówki i cheerleaderek, atelier fotograficzne, gdzie będzie można zrobić sobie zdjęcie z Bocianem – oficjalną maskotką ME ’09 oraz wiele innych.

Podczas imprezy będzie możliwość zagrania na stanowiskach do gry PlayStation. Całości wydarzenia towarzyszyć będzie muzyka grana na żywo oraz puszczana przez DJ’a.

Dzień później 200-metrowy namiot zostanie rozstawiony przed katowickim Spodkiem. Na całe rodziny czekają podobne atrakcje jak w Łodzi. Dołącz do zabawy w iście mistrzowskim stylu.źródło: onet.pl, PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved