Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Bartosz Kurek: Tanio skóry nie sprzedamy

Bartosz Kurek: Tanio skóry nie sprzedamy

fot. archiwum

Reprezentacja Polski zwycięstwem nad  Grecją zakończyła kolejną fazę ME. Teraz przed podopiecznymi Castellaniego półfinałowa potyczka z zespołem Bułgarii. - Na pewno nie będzie łatwo, ale tanio skóry nie sprzedamy - zapowiada Bartosz Kurek.

Wydaje się, że w dzisiejszym meczu przyj ąłeś tylko jedną zagrywkę…

Bartosz Kurek: Chyba tak. Grecy stawiali na zagrywkę szybującą, a taką chłopaki przyjmują we dwóch. Także nie miałem okazji sprawdzenia się w tym elemencie, ale  nie przeszkadza mi to(śmiech).

Twoja skuteczność w ataku była dziś niesamowita.– Dzisiaj zdecydowanie łatwiej mi się grało w ataku, niż w poprzednich spotkaniach. Po dwóch słabszych meczach odbudowałem swoją formę. Wcześniej czułem się zmęczony, a dzisiaj grałem na świeżości i mam nadzieję, że utrzyma się ona do końca turnieju. A jeśli chodzi o moje ataki, to efektownie, nie efektownie – ważne, że efektywnie.

Po sześciu zwycięstwach szkoda by było zająć czwarte miejsce.

– Wiemy, że jesteśmy w półfinale. Mamy jeden malutki krok do medalu, ale i tak musimy swoją wyższość nad przeciwnikiem udowodnić na parkiecie. Na pewno nie będzie łatwo, ale tanio skóry nie sprzedamy.

* W Izmirze rozmawiał Marcin Lepa (Polsat Sport)

źródło: Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved