Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Barcelona: Kołosińska/Michoń – Szczytowicz poza turniejem

WT Barcelona: Kołosińska/Michoń – Szczytowicz poza turniejem

fot. archiwum

Nie udało się naszej jedynej eksportowej parze na turnieju w Barcelonie - Magdalenie Michoń - Szczytowicz oraz Kindze Kołosińskiej awansować do drugiej rundy kwalifikacji. Lepsze od Polek okazały się Kanadyjki  Mondor oraz Rancourt.

W pierwszym secie lepsze okazały się Kanadyjki. Znane już ze „słabego startu" Kołosińska i Michoń – Szczytowicz grały nierówno. Za to zawodniczki z Ameryki Północnej grały konsekwentnie, wypracowały przewagę i wygrały pierwszą odsłonę do 16.

W drugim secie Polki musiały wszystko postawić już na jedną kartę. Na początku obie ekipy grały równo. Jednak na minimalną przewagę znów wyszły rywalki Polek. Przy stanie 10:12 coś w grze „naszych" stanęło. Straciły jeszcze cztery punkty z rzędu. Wtedy poprosiły o czas. Chwila przerwy pomogła, bo Polki zdobyły punkt. Na nic jednak to się zdało. Magdalena Michoń – Szczytowicz wraz z Kingą Kołosińską walczyły do samego końca, zniwelowały przewagę do 3 punktów, jednak to Kanadyjki awansowały do drugiej rundy kwalifikacji.

Był to również ostatni turniej w tym sezonie dla pary Michoń – Szczytowicz/Kołosińska . Ta druga zagra jeszcze w parze z Moniką Brzostek na młodzieżowych mistrzostwach świata w Blackpool.Kołosińska/Michoń – Szczytowicz – Mondor /Rancourt 0:2
(16:21, 17:21)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved