Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Skarżyscy siatkarze przygotowują się drugoligowych rozgrywek

Skarżyscy siatkarze przygotowują się drugoligowych rozgrywek

fot. archiwum

11 siatkarzy STS Skarżysko wzięło udział w pierwszych zajęciach po udanych weekendowych barażach o II ligę. Kibice odliczają już dni do inauguracyjnego meczu z MOS Interpromex Będzin, który odbędzie się 26 września.

Prawie trzy dni odpoczywali po barażach w Strzyżowie siatkarze STS. Wczoraj po południu na skarżyskiej hali spotkali się na kolejnym treningu. Po blisko 10-minutowej odprawie i rozgrzewce trener Andrzej Urbański zarządził gierkę w… halową piłkę nożną. Im jednak bliżej będzie początku nowego sezonu w II lidze, tym skarżyskich siatkarzy czeka cięższa robota.

Będziemy biegać m.in. nad zalewem na Rejowie, ćwiczyć na siłowni, cykl przygotowań musi być odpowiednio przepracowany – mówi Urbański. Zarówno trener jak i działacze klubowi rozglądają się także za wzmocnieniami składu. – Nie jest to zbyt optymalny termin na transfery, gdyż inne kluby już testują nowych graczy, są w innej fazie przygotowań. Będziemy rozglądać się za jeszcze jednym środkowym, rozgrywającym. Rozmawiam z trenerem Farta Kielce, Dariuszem Daszkiewiczem o możliwości rozegrania sparingu pod koniec tego tygodnia. Wszystko będzie zależeć od tego, czy jego zespół wyjedzie na obóz, czy pozostanie na miejscu. Chcemy także zmierzyć się ponownie z Czarnymi Radom – dodał Urbański.

Nowy sezon w II lidze STS zainauguruje 26 września, kiedy to zmierzy się u siebie z MOS Będzin.źródło: echodnia.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved