Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jadar Radom zagra dwa mecze

Jadar Radom zagra dwa mecze

fot. archiwum

Siatkarze Jadaru Radom w pokazowym spotkaniu w sobotę w Jedliczu, rodzinnym mieście Jana Sucha zmierzą się z Chemmesem Humenne. Potem zmierzy się z Asseco Resovią Rzeszów w meczu towarzyszącym oficjalnej prezentacji wicemistrzów kraju.

W najbliższy czwartek ekipa Jadaru wyjeżdża na drugie przed rozpoczęciem sezonu zgrupowanie. Bazą radomian będzie ośrodek w Kielnarowej koło Rzeszowa. W czasie pobytu na zgrupowaniu podopieczni Jana Sucha rozegrają serię sparingów i uświetnią dwie imprezy.

W sobotę trener Such odbierze przyznany mu przez jedliczan tytuł honorowego obywatela miasta. Pierwotnie, największą atrakcją imprezy miał być mecz Jadaru z reprezentacją Egiptu, która również miała trenować w Kielnarowej. Egipcjanie nie przyjadą jednak na zgrupowanie do Polski, dlatego zmieniono plany.

Znacznie wcześniej ustaliliśmy, że w czasie pobytu w Kielnarowej przyjadą z rewizytą słowaccy siatkarze Chemmesu Humenne – tłumaczy trener Such. – Poprosiliśmy ich o korektę terminu i to z nimi zmierzymy się w Jedliczu .Jak zdradza trener, mecz w Jedliczu nie będzie jedynym, w trakcie zgrupowania, który będzie miał charakter pokazowego. We wtorek 15 września w Rzeszowie w hali Podpromie o godz. 17.30 rozpocznie się prezentacja drużyny wicemistrzów kraju, Asseco Resovii. W jej trakcie odbędzie się odsłonięcie pamiątkowej tablicy upamiętniającej Jana Strzelczyka, legendarnego trenera rzeszowian, twórcy jej największych sukcesów.

Posiadacze karnetów wstęp na prezentację będą mieli bezpłatny. Pozostali kibice będą mogli w dniu imprezy kupić bilety w cenie 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy).

Podczas uroczystości zaprezentują się zawodnicy ze złotej drużyny z lat 70-tych, w tym obecny trener radomian, wówczas zawodnik Resovii. Po części oficjalnej rozegrany zostanie towarzyski mecz Jadaru z Resovią.

źródło: echodnia.eu, Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved