Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Natasza Niemczyk przedłużyła kontrakt

Natasza Niemczyk przedłużyła kontrakt

fot. archiwum

Natasza Niemczyk, mierząca 182 cm wzrostu córka byłego trenera Złotek, Andrzeja Niemczyka przedłużyła kontrakt z niemiecką drużyną SV Lohhof. 19-letnia zawodniczka będzie trenowała kolejny sezon z młodzieżową sekcją tego klubu.

Zbierająca doświadczenia minionego sezonu Natasza Niemczyk w tym będzie starała się na dobre zagościć w drużynie grającej w 1. Bundeslidze.

Nazwisko „Niemczyk" jest dobrze znane w niemieckiej siatkówce. Matka Nataszy, Sigrid trenowała kiedyś w drużynie SV Lohhof, obecnie nadal jest aktywna i pracuje w klubie. Andrzej Niemczyk trenował przez jakiś czas klub z Lohhof, w środowisku polskiej siatkówki zasłynął jako trener reprezentacji kobiet, z którą Złotka sięgały po największe swoje sukcesy.

Nic więc dziwnego, że i córka Natasza wybrała siatkarską drogę. Zawodniczka trenuje z inną córką byłej siatkarki Lohhof Mariny Cukseevey, Natalią. – "Chciałabym ciągle pracować nad moją techniką, a przede wszystkim bawić się siatkówką i czerpać z niej radość. Mam nadzieję, że z drużyną pokażemy klasę" – mówi Natasza Niemczyk.Mimo, że młoda siatkarka ma nie wiele czasu, gdyż oprócz gry uczy się w szkole w Monachium to znajduje chwilę na swoje hobby podróże, słuchanie muzyki, spotkania z przyjaciółmi, a także na … „bycie kreatywną".

W samych superlatywach o siatkarce wypowiada się trener SVL Frank Bene. – "Natasza jest utalentowaną i ambitną zawodniczką. Rozwija się w naszej drużynie, i pomaga również zespołowi w 1. Bundeslidze" – mówi.

źródło: inf. własna, lohhof-volleyball.de

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved