Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Raul Lozano: Jestem rozczarowany

Raul Lozano: Jestem rozczarowany

fot. archiwum

W swoim ostatnim grupowym występie siatkarze Niemiec ulegli Francji 1:3. O tym czy zostaną jeszcze w turnieju, czy będą musieli spakować walizki i wracać do kraju zdecyduje niedzielne spotkanie Turcji z Francją, które zostanie rozegrane o godzinie 16:30.

Po porażce z Francją bardzo sfrustrowany był jeden z najbardziej doświadczonych siatkarzy naszych zachodnich sąsiadów Bjorn Andrae.Medalu w tym roku nie będzie – powiedział ze smutkiem. Po objęciu stanowiska pierwszego trenera reprezentacji Niemiec przez Raula Lozano zespół ten zaczął osiągać bardzo dobre wyniki. Wygranie Ligi Europejskiej odebrano w Niemczech jako zapowiedź sukcesów na arenie międzynarodowej. Wiele się również mówi o tym, że drużyna zza Odry wystąpi w przyszłorocznych rozgrywkach Ligi Światowej.

W podobnym tonie wypowiadał się trener niemieckiej ekipy – Jestem rozczarowany naszą postawą. Francja zagrała od nas lepiej w każdym z elementów siatkarskiego rzemiosła , a Max Gunthor dodał: Może zbyt łatwo wygraliśmy pierwszego seta. W trzeciej partii mieliśmy pięć oczek straty. Wówczas zdobyliśmy cztery punkty z rzędu, aby po chwili ponownie oddać kilka oczek. W czwartym secie także nie wykorzystaliśmy swojej szansy.

Osiągnięte do tej pory wyniki na ME w Turcji ekipie Lozano nie gwarantują nawet wyjścia z grupy. Wszystko rozstrzygnie się podczas ostatniego grupowego pojedynku Turcja – Francja. Jeśli Francuzi uporają się z gospodarzami turnieju to Niemcy pozostaną w turnieju, jeśli jednak Turcy pokonają "trójkolorowych" jest bardzo prawdopodobne, że siatkarze Niemiec będą zmuszeni do spakowania walizek i powrotu do kraju. Byłaby to z pewnością niespodzianka i zimny prysznic dla tej drużyny.źródło: inf. własna, sport.de

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved