Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Pierwsze sparingi Chemika Police

Pierwsze sparingi Chemika Police

fot. archiwum

Już 10 października ruszają rozgrywki I ligi kobiet. Wszystkie drużyny intensywnie się do tego przygotowują. Wczoraj w Policach swoje pierwsze sparingi rozegrał miejscowy Chemik. Mariusz Bujek był zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

W Policach oprócz dwóch miejscowych zespołów swoją formę sprawdzały TPS Rumia oraz Budowlani Toruń.  – To są dopiero początki i jak na ten etap przygotowań wyglądało to bardzo dobrze – mówi szkoleniowiec polickiej drużyny. – Wszystkie zespoły wydaje mi się trenują mniej niż my, a wyglądały na bardziej zmęczone od nas. Nie wiem czy mniej, ale my trenujemy naprawdę bardzo dużo – dodaje. Zespoły spędził w hali przy ulicy Siedleckiej bardzo dużo czasu, w sobotę aż 12 godzin, ale mimo zmęczenia nikt nie narzekał.

Siatkarki Chemika czekają następnie kolejne sparingi w tym wyjazd do Sopotu, gdzie w dniach 18-20 września zmierzą się z Centrostalem Bydgoszcz, Gedanią Żukowo i miejscowym Treflem.

Pierwszy mecz na inaugurację nowego sezonu Chemik według terminarza PZPS rozegra na wyjeździe z PLKS Pszczyna.Dodatkowo w piątek wieczorem Chemik Police rozegrał treningowy mecz z Budowlanymi Toruń, który zakończył się wynikiem 4:1 dla Budowlanych.

Wyniki turnieju w Policach:

Chemik Police-TPS Rumia 1:3

Chemik Police-TPS Rumia 0:3

Chemik Police-Budowlani Toruń 3:1

Chemik Police- Budowlani Toruń 3:1

Budowlani Toruń- TPS Rumia 0:3

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved