Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Maciej Jarosz: Było mi bardzo smutno

Maciej Jarosz: Było mi bardzo smutno

fot. archiwum

Jakub Jarosz w meczu Polska - Francja (3:1) rozegrał kapitalny mecz. Wielu fachowców uznało go najlepszym zawodnikiem meczu. Gdy syn rozgrywał świetne spotkanie, tata Maciej Jarosz - znakomity przed laty zawodnik - przeżywał dramat.

Maciej Jarosz nie mógł oglądać spotkania syna. – "Było mi z tego powodu bardzo smutno" – mówił Maciej Jarosz. – "W tym samym czasie na Polsacie Sport Ekstra transmitowano mecz Bułgaria – Serbia i zostałem zaproszony do komentowania. Wiem tylko, że wszedł i bardzo pomógł naszej reprezentacji. I o to przecież chodzi. Cieszę się z występu Jakuba i zwycięstwa naszej reprezentacji. Wygrana w pierwszym meczu w turnieju jest bardzo ważna."

Jeden z najlepszych polskich siatkarzy z przełomu lat 70. i 80. był pod wrażeniem gry zespołów Bułgarii i Serbii. – "Świetny mecz rozegrał Andrej Żekow, a  vis a vis Nikola Grbic spisywał się słabo" – powiedział. – "Na pewno była to jedna z przyczyn takiego wyniku. Bułgarzy mieli trzy strzelby – Nikołow, Kazijski, Aleksiejew. Serbowie dysponowali tylko jedną."

Jeden Ivan Miljkovic nie był w stanie wygrać spotkania. – "Bułgarzy grali nie tylko skutecznie, ale również bardzo ładnie" – powiedział. W czasie meczu Polska – Niemcy Maciej Jarosz będzie w studio Polsatu Sport i spokojnie obejrzy występ zespołu Daniela Castellaniego.* Autor: Eugeniusz Andrejuk

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved