Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Karnety idą jak świeże bułki

Karnety idą jak świeże bułki

fot. archiwum

Zainteresowanie siatkówką nie maleje. W czwartek w Turcji rozpoczęły się ME,  kibice bydgoskiej Delecty myślą już o sezonie ligowym. W „Łuczniczce" trzeba będzie przygotować drugi specjalny sektor dla właścicieli karnetów

Nic zresztą dziwnego, bowiem przed tym sezonem działacze Delecty sprowadzili do Bydgoszczy kilku klasowych zawodników (dwóch z nich – Piotr Gruszka i Paweł Woicki – przebywa teraz z reprezentacją na ME), a więc wzrosły apetyty nie tylko działaczy, samych zawodników, ale także kibiców.

W tym celu część z nich już zawczasu zagwarantowała sobie dobre miejsca na trybunach „Łuczniczki" i tzw. święty spokój bez potrzeby stania w kolejkach do kasy przed każdym meczem.

Karnet w cenie 180 zł upoważnia do wstępu na wszystkie mecze drużyny rozgrywane w sezonie 2009/2010 PlusLigi w „Łuczniczce" (runda zasadnicza, play-off oraz mecze pucharowe).Początkowo działacze Delecty myśleli o jednym wydzielonym sektorze. Tymczasem…

Karnety na ten sektor rozeszły się jak świeże bułki – mówi Janusz Zacniewski , menadżer zespołu – dlatego już zdecydowaliśmy się na zaadaptowanie na ten cel następnego sektora.

Na razie karnety można nabywać w siedzibie spółki Łuczniczka Bydgoszcz SA przy ul. Glinki 79, pokój nr 135: w poniedziałki, środy i piątki (8.00-12.00), we wtorki i czwartki (8.00-17.00), tel. (052)-371-93-73.

W najbliższcyh dniach uruchomione zostaną nowe punkty.

Rezerwacji dokonywać można także na oficjalnej stronie zespołu www.bksch-delecta.pl.

A co porabia zespół Delecty?

W związku z ME trener Waldemar Wspaniały zmienił nieco harmonogram zajęć, tak by siatkarze i on sam mogli śledzić mecze w telewizji. W sobotę i niedzielę zawodnicy będą odpoczywali. To ostatni ich wolny weekend w okresie przygotowawczym. A 11-13 września Delecta weźmie udział w turnieju w Ełku – wyjaśnia „Expressowi" Janusz Zacniewski.

 

źródło: Express Bydgoski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved