Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Turniej o Puchar Burmistrza w Tomaszowie Lubelskim

Turniej o Puchar Burmistrza w Tomaszowie Lubelskim

fot. archiwum

W sobotę w Tomaszowie Lubelskim rozpocznie się pierwszy turniej towarzyski przed startem II ligi siatkarek. W zawodach, których stawką będzie Puchar Burmistrza powalczą: Tomasovia, Szóstka Biłgoraj, BTPS Białystok, Sparta Warszawa i Siarka Tarnobrzeg.

Mamy praktycznie nowy zespół, bo do pierwszego składu wchodzą aż trzy nowe dziewczyny. Dlatego na razie chcemy spokojnie potrenować. W najbliższych spotkaniach wyniki nie będą dla nas najważniejsze. Liczyć się będzie przede wszystkim dobra gra – mówi trener Tomasovii Stanisław Kaniewski .

Zespół z Tomaszowa wzmocniły: Marzena Suchodolska, Sylwia Styrkowiec oraz Paula Sulecka . Nową twarzą w drużynie będzie też młoda i utalentowana Diana Romaszko . Kiepską informacją dla kibiców jest z kolei odejście Magdaleny Bojko . 21-letnia rozgrywająca długo negocjowała warunki nowej umowy z zarządem klubu, ale ostatecznie obie strony nie doszły do porozumienia.

Na turnieju w Tomaszowie z mocno odmienioną drużyną pojawi się też trener Szóstki Biłgoraj Paweł Wrzeszcz . – To będzie dla nas pierwsze poważnie granie i także największą uwagę będziemy przywiązywać do scalanie zespołu. Rezultaty schodzą na dalszy plan – przekonuje szkoleniowiec Szóstki.Program turnieju (sobota):

BTPS Białystok – Sparta Warszawa (9.30)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Siarka Tarnobrzeg (11.30)
BTPS – Szóstka Biłgoraj (13.30)
Sparta – Siarka (15.30)
BTPS – Tomasovia (17.30)
Sparta – Szóstka (19.30)

niedziela:

Siarka – Szóstka (9.30)
Tomasovia – Sparta (11.30)
BTPS – Siarka (13.30)
Tomasovia – Szóstka (15.30)

źródło: Dziennik Wschodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved