Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > W Kurozwękach nie brakowało emocji i dobrych spotkań

W Kurozwękach nie brakowało emocji i dobrych spotkań

fot. archiwum

Tegoroczny sezon siatkówki plażowej powoli dobiega końca. W miniony weekend odbyło się jednak jeszcze kilka ciekawych turniejów. Z pewnością jednym z nich był ten rozegrany na terenie Zespołu Pałacowego w Kurozwękach (powiat staszowski).

W BISON OPEN CUP uczestniczyło 24 pary. W gronie tym nie zabrakło siatkarzy regionu radomskiego.

Z kilkuosobowej reprezentacji najlepiej spisał się Bartłomiej Kiernoz. Pod nieobecność Bartłomieja Korycińskiego, tym razem radomianin zagrał wspólnie z pochodzącym z Połańca Marcinem Golonką. Stworzona na potrzeby turnieju w Kurozwękach para zajęła drugie miejsce.

W finale Bartłomiej Koryciński/Marcin Golonka ulegli duetowi Marcin Kantor/Mateusz Sznicer 0:2 (16:21, 14:21). W półfinale pokonali natomiast parę Michał Matyja/Artur Bagiński 21:14.Na miejscach 5-6 sklasyfikowany został jastrzębski duet Krzysztof Wanat/Dominik Wanat. Mniej szczęścia tym razem mieli natomiast Sylwester Janek i Michał Koryciński.

Mistrzowie Radomia w pierwszym meczu przegrali z duetem Michał Matyja/Artur Bagiński. Trzy kolejne potyczki zakończyły się co prawda ich zwycięstwami, ale o wejście do ćwierćfinału Sylwester Janek/Michał Koryciński ponownie ulegli parze Michał Matyja/Artur Bagiński. Mecz był bardzo wyrównany (punkt za punkt), niestety rywale okazali się minimalnie lepsi, zwyciężając 21:19.

Ostatecznie Sylwester Janek i Michał Koryciński sklasyfikowani zostali na miejscach 9-12.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved