Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Justyna Sachmacińska w Pronar Zeto Astwa AZS Białystok?

Justyna Sachmacińska w Pronar Zeto Astwa AZS Białystok?

fot. archiwum

Justyna Sachmacińska po rocznym wypożyczeniu do pierwszoligowego Piasta Szczecin chce powrócić do Białegostoku. Zanim się to jednak stanie, sprawę jej kart zawodniczej musi wyjaśnić Polski Związek Pilki Siatkowej.

Kurier Poranny: Twoje nazwisko było wymieniane przed kilkoma tygodniami w kontekście gry w Białymstoku. Jest coś na rzeczy?

Justyna Sachmacińska: Sprawa się skomplikowała, bo okazało się, że nowy zarząd nie doszedł do porozumienia z poprzednimi władzami klubu w kwestii przynależności mojej karty zawodniczej. Postanowiłam nie czekać dłużej, aż coś się wyjaśni, i skierowałam sprawę do Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Decyzja ma zapaść 9 września i niecierpliwie na nią czekam.

To znaczy, że jeśli siatkarska centrala pozwoli Ci na grę w Pronarze Zeto Astwa AZS, to wzmocnisz zespół?– Mam do Białegostoku sentyment, bo trochę czasu tu spędziłam. Poprzedni sztab szkoleniowy nie widział mnie jednak w składzie i zostałam wypożyczona do Piasta Szczecin, gdzie miałam możliwość gry w pierwszej lidze i rozwoju. Patrząc na obecną kadrę Pronaru Zeto Astwy AZS, jestem przekonana, że pomogłabym temu zespołowi.

* Rozmawiał Tomasz Dworzańczyk
* więcej w poranny.pl

źródło: poranny.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved