Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > ME: Rosjanie faworytami bukmacherów

ME: Rosjanie faworytami bukmacherów

Siatkarze Rosji zdaniem bukmacherów są największymi faworytami zbliżających się mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn. Polacy typowani są do wygrania grupy eliminacyjnej i znajdują się w pierwszej piątce pretendentów do medalu.

Siatkarscy eksperci zatrudnieni w firmach bukmacherskich pokusili się o ocenę szans poszczególnych reprezentacji w rozpoczynających się w czwartek ME siatkarzy w Turcji. Największym faworytem do mistrzowskiego tytułu są Rosjanie, za zwycięstwo których zależnie od firmy bukmacherskiej można wygrać od 2,75 do 4 zł za każda postawioną złotówkę.

W dalszej kolejności pewniaków do medali typuje się siatkarzy Serbii i Włoch. W dalszej kolejności bukmacherzy obstawiają Bułgarów i Polaków. Za mistrzostwo Europy biało-czerwonych można zarobić od 7 do 11 zł za każdą postawioną złotówkę. Dość wysoko w rankingach bukmacherskich znajdują się również Finowie i Niemcy. Najniżej wyceniane są szansę Estonii, Grecji, Słowacji, Słowenii i Czech.

Polacy są głównymi faworytami do zwycięstwa w grupie A. Zdaniem bukmacherów z naszej grupy wyjdą również Francuzi i Niemcy, a najmniej szans daje się gospodarzom turnieju – Turkom. W grupie B najmniej można zarobić na triumfie Rosjan, w następnej kolejności Finów i Holendrów. Bogaci będą ci, którzy postawią na triumf Estonii i się nie zawiodą. W grupie C faworytami są obrońcy tytułu, Hiszpanie, a także Słowacy i Słoweńcy – najmniej szans na awans daje się Grekom. W grupie D niemal identyczne szanse na zwycięstwo daje się Serbom, Włochom i Bułgarom. W tym zestawie Czesi wydają się niemal bez szans.Zakłady bukmacherskie to tylko zabawa, przez niektórych traktowana jednak bardzo poważnie. Jednak kursy często dość dokładnie przewidują szanse poszczególnych zespołów na zwycięstwo. Na szczęście siatkówka bywa nieprzewidywalna, i teoretycznie słabszy zespół może sprawić nie lada niespodziankę. Liczymy, że w Turcji takim czarnym koniem rozgrywek okażą się biało-czerwoni.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved