Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Coraz mniej niewiadomych w zespole Morza Bałtyk

Coraz mniej niewiadomych w zespole Morza Bałtyk

fot. archiwum

Siatkarze Morza Bałtyk Szczecin zagrają w I lidze. Jest to możliwe dzięki skreśleniu ze struktur PZPS dwóch klubów - Jokera Piła i Orła Międzyrzecz za zadłużenia finansowe. Sąd odwoławczy umorzył także postępowanie odwoławcze tych dwóch klubów.

To oznacza dla Morza, że już spokojnie może przygotowywać się do sezonu w I lidze.Cel na ten sezon – to na pewno utrzymanie w lidze. Morze Bałtyk myśli o wzmocnieniach ze skreślonych klubów. Dwóch zawodników z tych właśnie klubów już jest w Szczecinie.

Nowym libero jest Krystian Pachliński, który poprzedni sezon grał w Międzyrzeczu. Z Piły natomiast przyjechał przyjmujący Paweł Kaczorowski, który w poprzednim sezonie fantastyczny mecz zagrał właśnie przeciwko szczecinianom. Trener Zdzisław Gogol szuka jeszcze zawodników na pozycje środkowego i rozgrywającego.

Z zespołem trenują także bracia Wojtek (środkowy) i Michał (przyjmujący) Paniączyk z Siatkarza Wieluń, młodzi zawodnicy Błyskawicy, a także rozgrywający Michał Doliński z Czarnych Radom.źródło: ligowiec.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-09-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved