Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kłopoty z kolanem Michała Baranowskiego

Kłopoty z kolanem Michała Baranowskiego

fot. archiwum

W miniony weekend siatkarze Avii wygrali turniej o Puchar Burmistrza Hajnówki. Z czterech spotkań „żółto-niebiescy" zwyciężyli w trzech. Był to pierwszy poważny sprawdzian formy trapionej kontuzjami drużyny trenera Krzysztofa Lemieszka.

Jest pan zadowolony z postawy zespołu?

Przystąpiliśmy do rywalizacji dzień po ciężkim obozie w Zawoi. Z powodu urazów zabrakło rozgrywającego Rafała Grabarczyka oraz środkowego Michała Baranowskiego. Wynik nie był tutaj najważniejszy. Najważniejsze, że nasza gra z nowymi zawodnikami: Łukaszem Makowskim, Oskarem Dziewitem i środkowym Michałem Jaskulskim wyglądała dobrze.

Za rywali mieliście dwie ekipy z ligi: Pronar Hajnówkę i Ślepsk Suwałki. To będą trudni przeciwnicy w walce o punkty?Gospodarze mają niezwykle krotką ławkę, w turnieju zagrało ich tylko dziewięciu. Do tego w tym klubie są też chyba kłopoty finansowe. Dużo groźniej prezentował się beniaminek z Suwałk. Na libero gra tam Tomasz Knasiecki, były zawodnik Hajnówki. Ślepsk ma bogactwo personalne, rosłych zawodników. W lidze ta drużyna powinna być groźna dla każdego.

Rafał Grabarczyk powinien wrócić w tym tygodniu do zajęć, gorzej jest z Baranowskim?

Michałowi na obozie odnowił się uraz kolana, który pojawił się w okresie roztrenowania, po poprzednim sezonie. Usg nic nie wykazało, w tym tygodniu zawodnik ma mieć robiony rezonans magnetyczny.

Dopuszcza pan myśl, że środkowego może zabraknąć w zespole?

Grę z dwoma środkowymi przerabialiśmy w ubiegłym sezonie, nie chcemy tego powtarzać. Przy czarnym scenariuszu, zmuszeni będziemy szukać nowego gracza.

źródło: Dziennik Wschodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved