Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Joanna Wołosz: Chcę się zgrać z zespołem

Joanna Wołosz: Chcę się zgrać z zespołem

fot. archiwum

Po pracowitych wakacjach w kadrze juniorek i seniorek Joanna Wołosz dołączyła do zespołu Impel Gwardii Wrocław. Rozgrywająca ma za sobą dopiero kilka treningów z drużyną, ale już zdążyła zadomowić się w nowym otoczeniu.

Jesteś na razie ostatnią zawodniczką, która dołączyła do przygotowań przedsezonowych Impel Gwardii. Jak dziewczyny Cię przyjęły?

Joanna Wołosz: Od razu fajnie się poczułam w zespole, dziewczyny bardzo miło mnie przyjęły. Oczywiście potrzeba jeszcze trochę czasu na pełne poznanie się, ale początek był super i daje się odczuć, że ten team tworzy dobrą atmosferę, tak że absolutnie nie mogłabym narzekać (śmiech).

Lato miałaś bardzo pracowite, najpierw przygotowania i start w mistrzostwach Świata juniorek potem praca w kadrze A. Czy efekty tej pracy już w tej chwili odczuwasz czy dopiero w sezonie ten czas zaowocuje?Myślę jednak, że sezon zweryfikuje głównie te przygotowania wakacyjne. Na pewno nie mogę mistrzostw w Meksyku zaliczyć do udanych, ale to już za mną. Teraz będę się koncentrowała na pozytywnych efektach pracy. Przygotowania w Warszawie w kadrze A dużo dały, bo tam były dziewczyny, które są bardziej doświadczone, można było podpatrzeć niektóre rzeczy. Ale na podsumowanie tego co poznałam i nauczyłam się będzie czas jednak później, podczas ligi powinno się wszystko skumulować, ułożyć i dać, mam nadzieję, pożądany efekt. W najbliższym czasie będę budowała formę startową jakby od nowa i wtedy myślę, że poczuję się silniejsza i dobrze przygotowana już do najważniejszych meczów PlusLigi Kobiet.

Rozmawiał Dariusz Gintowt
Więcej w serwisie lsk.net.pl

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved