Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Avia zagra w Hajnówce

Avia zagra w Hajnówce

fot. archiwum

Siatkarze Avii Świdnik w końcu będą mogli trochę więcej pograć w siatkówkę. W sobotę rozpoczną udział w turnieju o puchar burmistrza Hajnówki. Oprócz Avii wystąpią zespoły Pronaru Parkiet Hajnówka, AS Białołęka, Farta Kielce i Ślepska Suwałki.

Rywalizacja będzie trwała dwa dni, a zespoły zagrają ze sobą systemem każdy z każdym, co oznacza, że świdniczan czekają cztery potyczki. W pierwszym spotkaniu Avia zmierzy się ze Ślepskiem (godz. 12). W sobotę świdniczanie zagrają także z gospodarzami turnieju Pronarem (godz. 16). W niedzielę podopiecznych Krzysztofa Lemieszka czekają dwa mecze, o godz. 10 z AS Białołęka i o godz. 14 z Fartem . – "Jesteśmy trochę zmęczeni obozem, mamy kilka urazów, ale postanowiliśmy, że pojedziemy na turniej" – mówi Krzysztof Lemieszek, trener zespołu. – "Ne pewno nie uda nam się zaprezentować wysokiej formy, bo na pierwszy mecz wyjdziemy prosto z autokaru, ale musimy mieć na uwadze, że mamy w zespole nowych rozgrywających i mecze są nam potrzebne."

Szkoleniowiec Avii nie będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników z 13-osobowej kadry. Nie zagra kontuzjowany Michał Baranowski. Nie wiadomo także, czy wystąpią rozgrywający Rafał Grabarczyk i atakujący Dominik Wójcicki, którzy mają lekkie urazy.

Autorem tekstu jest Kamil Balcerekźródło: Kurier Lubelski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved