Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Amatorska Liga Piłki Siatkowej zaprasza do udziału w rozgrywkach

Amatorska Liga Piłki Siatkowej zaprasza do udziału w rozgrywkach

fot. archiwum

We wrześniu rusza jedenasta edycja Amatorskiej Ligi. Do udziału w niej organizatorzy zapraszają wszystkie męskie, amatorskie drużyny z okolic Rybnika i nie tylko. Liga ma charakter otwarty, każda drużyna może próbować swoich sił.

Na stronie Ligi jest już dostępny regulamin jedenastej edycji Ligi oraz wzór karty zgłoszenia. Wszyscy zainteresowani udziałem w rozgrywkach proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny.

Tylko do 15 września 2009r. (wtorek) można się zgłaszać do Ligi. Warunkiem uczestnictwa w Lidze jest złożenie komisarzowi Ligi pisemnego zgłoszenia drużyny i dokonanie wpłaty /wpisowego/ wysokość 300 zł od drużyny (istnieje możliwość rozłożenia wpłaty wpisowego na dwie raty), na konto:

TS VOLLEY numer rachunku: 25 1500 1214 1212 1005 6567 0000 (z dopiskiem Amatorska Liga i nazwą drużyny)

Dodatkowych informacji udziela (Regulamin Ligi, Karty Zgłoszeń) Komisarz Ligi Tadeusz Bonk (0 603 770 779; tados2@o2.pl)W poprzednim sezonie w rozgrywkach Ligi rywalizowało 431 zawodników z 29 drużyn (z siedmiu powiatów). Zwyciężyła drużyna Dwójka Świerklany Żywiec Zdrój.

Liga ma już za sobą dziesięć sezonów, więc czas na zmiany (szczegóły w regulaminie). Najważniejszą zmianą jest to, że nie będą już rozgrywane eliminacje. Dwanaście najlepszych ekip z poprzedniego sezonu zagra w I lidze a pozostałe w II lidze (nie będzie już tworzona III liga). Co roku ostatnie dwie ekipy z I ligi spadają do II ligi a dwie pierwsze z II ligi awansują do I ligi

Więcej o Lidze na stronie internetowej:

liga.miastorybnik.pl

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved