Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Matej Kazijski: Możemy osiągnąć „coś wielkiego”

Matej Kazijski: Możemy osiągnąć „coś wielkiego”

fot. archiwum

Gwiazda reprezentacji Bułgarii Matej Kazijski na Mistrzostwa Europy w Turcji odleciał pełen optymizmu. - Wierzę w zespół, jego silę. Na mistrzostwa jedziemy, aby walczyć - powiedział przed wejściem na pokład samolotu.

Zdaniem Mateja reprezentacja Bułgarii na mistrzostwa Europy jedzie w znakomitej dyspozycji i ma duże szanse na to, by w Istambule osiągnąć "coś wielkiego". – Jestem w bardzo dobrej formie i jestem gotowy do gry. Wierzę w ten zespół, jego silę. Na mistrzostwa jedziemy, aby walczyć. Zostaliśmy bardzo dobrze przygotowani do turnieju, co powinno przełożyć się na wyniki.

Reprezentantów Bułgarii w fazie grupowej czeka bardzo trudna przeprawa. Podopieczni Prandiego, by mieć możliwość walki o medale, muszą najpierw pokonać Czechów, Serbów i Włochów.

Oczekiwania wobec nas są duże, ale chcemy udowodnić, że pomimo wielu zmian, jakie nastąpiły w naszym składzie, nie jesteśmy słabsi niż w poprzednich latach. Na początku będzie trudno, ale jeśli uda nam się pokonać pierwszych rywali grupowych, będzie łatwiej. Wszystko jest w naszych rękach.Bułgarzy przed rozpoczęciem rywalizacji w mistrzostwach zagrają kontrolny mecz z reprezentacją gospodarzy. Walkę w turnieju rozpoczną 3 września od meczu z Serbią. Później spotkają się kolejno z kadrami Włoch i Czech.

Tłumaczenie i opracowanie Katarzyna Biernacka

źródło: reprezentacja.net, sportal.bg

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved