Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Jedenaście siatkarek Organiki Budowlani trenuje u siebie

Jedenaście siatkarek Organiki Budowlani trenuje u siebie

fot. archiwum

- 11 siatkarek Organiki Budowlani ćwiczy, zgodnie z ustaleniami trenera Wiesława Popika, w pocie czoła dwa razy dziennie po 3 godziny w Hali Parkowej - mówi menedżer Marcin Chudzik. - Brakuje tylko Karoliny Kosek, która przebywa na zgrupowaniu kadry.

Do 11 września drużyna trenuje w Hali Parkowej, a następnego dnia wyjeżdża na dalsze budowanie formy na 10-dniowe zgrupowanie w ośrodku olimpijskim w Spale. W dniach 23-24 października nasz zespół weźmie udział w turnieju w Iławie, w którym wystąpią drużyny z PlusLigi – dodaje.

Generalnym sprawdzianem formy będzie udział naszych siatkarek w turnieju, w którym wystąpią: mistrz Polski Muszynianka, wicemistrz Bielsko-Biała, tegoroczny mistrz Niemiec, a i zaproszono nas zespół, z czego, co zrozumiałe, chętnie skorzystaliśmy – opowiada Chudzik.

To będzie wymarzony sprawdzian dla naszej drużyny, który pozwoli lepiej określić jej możliwości przed pierwszym meczem o ligowe punkty, który rozegramy w Łodzi 25 października. A przeciwnikiem będzie sam mistrz Polski, Muszynianka – kończy menedżer zespołu.źródło: Express Ilustrowany

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved