Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Fausto Polidori: Wsparcie fanów doda zawodnikom skrzydeł

Fausto Polidori: Wsparcie fanów doda zawodnikom skrzydeł

fot. archiwum

Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn zbliżają się szybkimi krokami. Już 3 września pierwsze mecze na tureckich parkietach. Kapitan i trener reprezentacji gospodarzy udzielili dziennikarzom informacji na temat swoich odczuć przed zbliżającym się czempionatem

Kapitan narodowej drużyny Turcji Gokhan Oner powiedział: – Przeszliśmy przez długą drogę przygotowań do tych mistrzostw. Mieliśmy okazję przetestować swoją grę przeciwko wielu drużynom i jesteśmy gotowi do pierwszego meczu. Atmosfera wśród zawodników jest świetna. Wierzymy, że możemy zaprezentować się dobrze przed własną publicznością.

Trener Fausto Polidori dodał do wypowiedzi swojego podopiecznego, że drużyna która jest mieszzanką młodości i doświadczenia pokaże właściwie ukierunkowaną energię na boisku. – Przyjaźń między zawodnikami też powinna być jedną z silnych stron naszej ekipy w czasie mistrzostw. W trakcie przygotowań mieliśmy szansę poznać swoje mocne i słabe strony. Naszym celem jest jak najlepsza gra i godne zaprezentowanie się przed kibicami. Miałem okazję uczestniczyć już w kilku turniejach jako trener i wierzę, że wsparcie fanów doda skrzydeł zawodnikom.

źródło: CEV, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved