Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Delecta kontra Skra w Hali Mistrzów – znamy ceny biletów

Delecta kontra Skra w Hali Mistrzów – znamy ceny biletów

fot. archiwum

We wtorek 29 września (godz. 18:00) we włocławskiej Hali Mistrzów zostanie rozegrany sparingowy "Mecz o Puchar Prezesa Rieber Foods Polska SA w Piłce Siatkowej Mężczyzn Delecta Bydgoszcz - Skra Bełchatów". Znane są już ceny biletów.

Takich emocji siatkarskich we Włocławku już dawno nie było. Delecta silna jak nigdy, bo wzmocniona potencjałem nowych zawodników, zmierzy się ze Skrą – mistrzem Polski, królującym na szczycie tabeli niepodzielnie już od pięciu lat. Zgodnie z założeniami trenerów obu drużyn – Waldemara Wspaniałego (Delecta) i Jacka Nawrockiego (Skra) każdy z zawodników z aktualnego składu będzie miał okazję zaprezentować na parkiecie swoje umiejętności. Kibiców czeka więc nie lada gratka i szansa na spotkanie na żywo swoich sportowych idoli przed startującą w październiku ligą – mówi Agnieszka Rudek z Delecty.

Bilety na mecz w atrakcyjnej cenie 15 zł – normalny i 10 zł – ulgowy będą dostępne w przedsprzedaży w sklepie sportowym "Ania" we Włocławku przy ul. Okrzei 54 oraz w dniu meczu w kasach Hali Mistrzów od godziny 16.00.

Wrześniowy mecz sparingowy we Włocławku będzie przedostatnią okazją do zobaczenia w akcji zawodników Delecty Bydgoszcz przed sezonem ligowym 2009/2010, który rozpocznie się 9 października. W pierwszych dniach (2-4) października Delecta weźmie udział w turnieju w Bydgoszczy.źródło: Gazeta Pomorska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved