Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Siatkarki AZS-u Politechnika Radomska wylewają siódme poty

Siatkarki AZS-u Politechnika Radomska wylewają siódme poty

fot. archiwum

Podczas zgrupowania w Dziwnówku trener AZS-u Politechnika Radomska Aleksander Klimczyk daje nieźle w kość swoim podopiecznym. - Wiemy jednak, że nie przyjechaliśmy nad morze czerpać ze słonecznych kąpieli tylko trenować - zaznacza.

Podkreśla, że chociaż warunki do pracy radomianki mają idealne, w ich poczynaniach widać już spore zmęczenie. – Dziewczyny podeszły do swoich obowiązków wzorowo i na pewno przyniesie to efekty. Zresztą po obozie dostaną kilka dni wolnego na regenerację – dodaje.

W ostatnich dniach akademiczki aż trzykrotnie skonfrontowały siły z trenującymi w tym samym ośrodku zawodniczkami częstochowskiego AZS-u. Dwukrotnie górą były radomianki (5:0 i 4:1). Dzisiaj przegrały 2:3. – W każdym meczu zagraliśmy w innym składzie, bo spotkania miały swoje zupełnie inne cele. Ale myślę, że wszystkie zrealizowaliśmy. Po zgrupowaniu czeka nas jeszcze jeden pojedynek, tym razem z ekipą byłego AZS-u Poznań. Wtedy zagramy na maksymalnych obrotach. Zapewne poznamy też naszą obecną siłę – rozmyśla trener Klimczyk.

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved