Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Kamil Długosz: Mamy nadzieję, że nie będzie źle

Kamil Długosz: Mamy nadzieję, że nie będzie źle

fot. archiwum

Już za kilka dni reprezentacja kadetów rozpocznie zmagania w finałowym turnieju mistrzostw świata. - Każdy w zespole chce wywalczyć medal, ale to nie będzie takie łatwe - mówi Kamil Długosz, wychowanek Resovii Rzeszów, przyjmujący reprezentacji.

Powołanie do kadry, która w środę wyjedzie na mistrzostwa świata do Włoch jest chyba dla ciebie zaskoczeniem?

Kamil Długosz:Oczywiście. Choć po cichu liczyłem, że może uda się załapać. Zdawałem sobie sprawę, że jestem debiutantem w tym gronie. Wydawało mi się, że większe szanse wyjazdu ma kolega klubowy Jakub Peszko. Najwidoczniej na treningach i w meczach kontrolnych dobrze się prezentowałem i trener postawił na mnie z czego bardzo się cieszę.

Dawno na tak dużej imprezie nie było wychowanka Resovii. Z jakimi nadziejami wybieracie się na turniej do Włoch?Każdy w zespole chce wywalczyć medal, ale to nie będzie takie łatwe. Rywali w grupie (Rosja, Brazylia i Indie – przyp. red.) mamy bardzo trudnych ale nastroje są bojowe, świetna atmosfera i wszyscy mamy nadzieję, że nie będzie źle.

Czy trener Grzegorz Ryś określi ci jaka będziesz miał role w zespole?

Trener każdego z nas poinformował, że dostanie szansę gry. Okazji do pokazania się na boisku będzie sporo, a naszą największą siła ma być zgrany kolektyw i zespołowość.

 

źródło: Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved