Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Kadry Daniela Castellaniego i Jerzego Matlaka trenują

Kadry Daniela Castellaniego i Jerzego Matlaka trenują

fot. archiwum

Za tydzień (3.09) meczem z Francją siatkarze reprezentacji Polski rozpoczną Mistrzostwa Europy 2009 w tureckim Izmirze. Kadra Daniela Castellaniego po wygranym Memoriale Wagnera jest w ostatnim etapie przygotowań.

Skład 14 zawodników (dwóch będzie mecze oglądało z trybun, bo do protokołu można wpisać 12) jest znany, nie ma w nim większych niespodzianek. W zgodnej ocenie większości fachowców wybrańcy Argentyńczyka powinni wejść do strefy medalowej.

Siatkarki Jerzego Matlaka i Piotra Makowskiego z bydgoskiego Centrostalu od niedzieli trenują w Szczyrku. Na zgrupowanie powołanych zostało 13 siatkarek, które były na turniejach World Grand Prix w Azji, z wyjątkiem Bereniki Okuniewskiej, do których dołączyły Natalia Bamber, Katarzyna Konieczna, Agata Sawicka i Karolina Kosek. Ta czwórka trenowała w kraju pod okiem Adama Grabowskiego, drugiego asystenta Matlaka. Kadra w Szczyrku szlifować formę będzie do końca miesiąca, a 9 września wyjedzie do Włoch na ostatni turniej przed mistrzostwami Europy. W Weronie zmierzy się z gospodyniami, Belgijkami i Serbkami.

źródło: Gazeta Pomorska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved