Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ukrainiec na celowniku Jastrzębskiego Węgla

Ukrainiec na celowniku Jastrzębskiego Węgla

fot. archiwum

Z zespołem trenera Roberto Santillego trenują atakujący Adrian Patucha oraz rozgrywający Sławomir Master. W tym tygodniu na testy do Jastrzębia Zdroju ma dołączyć jeszcze Ukrainiec Dmitrij Babkow, którego wypatrzono podczas spotkań Challenge Cup.

Jastrzębski Węgiel nie zamknął jeszcze kadry na nowy sezon. Klub wciąż poszukuje zawodnika na pozycję atakującego, który byłby wartościowym zmiennikiem dla Australijczyka Igora Yudina. W tym tygodniu ma pojawić się w Jastrzębiu 24-letni reprezentant Ukrainy Dmitrij Babkow, który zostanie poddany testom. Siatkarz ten występuje jako przyjmujący, ale może również grać w roli atakującego.

W klubie pojawił się w poniedziałek inny 26-latek, Sławomir Master. Pochodzący z Żor siatkarz parę lat temu wyjechał grać na Wyspy i przez pewien czas był nawet w kadrze Wielkiej Brytanii. Jego szanse na angaż? Podobno istnieją, gdyż z występów w kadrze B Grzegorza Wagnera z kontuzją kolana powrócił drugi rozgrywający Grzegorz Pająk. Być może wkrótce będzie musiał poddać się zabiegowi. Jak donosi Gazeta Wyborcza, z siatkarzami Jastrzębskiego Węgla trenuje również Adrian Patucha, który ostatni sezon spędził w Bahrajnie.

* więcej w Gazecie Wyborczej
* Marcin Fejkiel (Gazeta Wyborcza)

źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved