Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Siatkarze AZS ostatnio nie próżnowali

Siatkarze AZS ostatnio nie próżnowali

fot. archiwum

Zawodnicy AZS-u trenują już od trzech tygodni. W komplecie spotkają się jednak dopiero 31 sierpnia. Niemal w komplecie, bo zabraknie środkowego, Piotra Nowakowskiego, który jedzie z reprezentacją na mistrzostwa Europy do Turcji.

Przez jakiś czas nie było mnie i Zbyszka [Sznobera – trenera odnowy biologicznej – przyp. red.], ale wcześniej zajęcia prowadził Rysiek Bosek – informuje trener akademików Grzegorz Wagner . – W ostatnim tygodniu z zawodnikami pracował już Zbyszek i odbyło się osiem treningów, wcześniej było ich sześć, a poza tym byliśmy w Zakopanem, gdzie tych zajęć odbywało się osiem-dziewięć w tygodniu. Tak na dobrą sprawę nad formą pracujemy od ponad miesiąca. Poza tym zawodnicy mieli rozpisane, co mają robić indywidualnie, i to robili. Widać to po testach .

Choć drużyna spotka się w komplecie (bez Nowakowskiego) dopiero 31 sierpnia, to trener Wagner poznał już większość zawodników. – W kadrze B non stop miałem trzech zawodników. Pracowaliśmy razem przez trzy miesiące i można powiedzieć, że oni są już przygotowani do sezonu. Po memoriale dostali tydzień wolnego i w Częstochowie będą od poniedziałku. W sumie od przyszłego tygodnia będę miał do dyspozycji 10-11 zawodników. Piotrek Nowakowski dołączy do nas po mistrzostwach Europy .

* więcej w Gazecie Wyborczej
* Tadeusz Iwanicki (Gazeta Wyborcza)źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved