Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Reprezentacja Polski trenuje już w Szczyrku

Reprezentacja Polski trenuje już w Szczyrku

fot. archiwum

Po krótkim odpoczynku, po powrocie we wtorek z Hongkongu, prowadzone przez Jerzego Matlaka polskie siatkarki w ramach przygotowań do mistrzostw Europy rozpoczęły treningi w Szczyrku. W niedzielę wieczorem odbyły się pierwsze zajęcia.

Trener reprezentacji Polski Jerzy Matlak powołał siedemnaście zawodniczek. W tym gronie znalazło się trzynaście siatkarek z kadry, która była w Azji. Nie ma tylko Bereniki Okuniewskiej.

Do kadry dołączyły zawodniczki, które nie brały udziału w turniejach WGP – Natalia Bamber, Katarzyna Wellna, Agata Sawicka i Karolina Kosek. One w tym czasie trenowały w Warszawie pod okiem Adama Grabowskiego.- "Praktycznie zaczynamy nasz ostatni etap przygotowań do mistrzostw Europy" – mówi Jerzy Matlak.

Zgrupowanie w Szczyrku zakończy się na początku września. Następnie zawodniczki przejadą do Warszawy i tam będą krótko trenowały. Po tych zajęciach reprezentacja ma zaplanowany udział w turnieju w Weronie (10-13 września). Do Włoch Polki odlecą 9 września. Ich rywalkami będą Włoszki, Belgijki i Serbki.Mistrzostwa Europy rozegrane zostaną od 25 września do 4 października w Bydgoszczy, Katowicach, Łodzi i Wrocławiu. Polska swoje mecze rozegra w Łodzi.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved