Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Młodzież Sokoła wróciła z obozu w Iławie

Młodzież Sokoła wróciła z obozu w Iławie

fot. archiwum

Kadetki i młodziczki mogileńskiego Sokoła wróciły z kilkudniowego obozu sportowego w Iławie. Najważniejszym celem zgrupowania było przygotowanie motoryczne siatkarek do zbliżającego się sezonu.

W trakcie obozu podopieczne Sławy Długokęckiej (siatkarki urodzone w latach 1993-1994) rozegrały dwa spotkania sparingowe ze swoimi rówieśniczkami z MKS MOS Turek, przegrywając 1:3 i wygrywajac 4:0 . Sokół Mogilno: Angelika Bartkowiak, Magdalena Hajducka, Marika Kinga Szambelan, Katarzyna Biesiadzińska, Marietta Kasprzak, Paulina Goślinowska, Marta Krystkowiak, Patrycja Grzegorska.

Podopieczne trenera Macieja Adamskiego (siatkarki urodzone w roku 1996 i młodsze) oprócz treningów, rozegrały gry towarzyskie z zawodniczkami z Iławy. Sokolanki bardzo dobrze wypadły w rywalizacji "dwójek" (6 par Sokoła, 6 par Zrywu Volley), gdzie zajęły trzy pierwsze lokaty: 1. Maria Adamska, Agata Dobicka; 2. Julia Stachowiak, Dominika Grzegorska; 3. Karolina Łuczyszyn, Natalia Wierzbińska. W wewnętrznym turnieju siatkarek Sokoła w kategorii "trójek" (drużyny złożone z dwóch starszych i jednej młodszej siatkarki) najlepsze były Maria Adamska, Angelika Bartkowiak i Paulina Goślinowska.

Od dzisiaj zawodniczki kontynuują przygotowania do sezonu na własnymch obiektach w Mogilnie. Już we wrześniu młodziczki czekają finały MP w minisiatkówce. Kadetki rozpoczną rozgrywki ligi wojewódzkiej prawdopodobnie w połowie października. 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved