Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Czarni Radom przed pierwszym sparingiem

Czarni Radom przed pierwszym sparingiem

fot. archiwum

Przygotowujący się do sezonu zespół siatkarzy Czarnych Radom rozpoczyna serię spotkań kontrolnych. W najbliższą środę rywalem podopiecznych Jacka Skroka będzie STS Skarżysko Kamienna.

Według wcześniejszych ustaleń ostatnie dni sierpnia siatkarze z Radomia spędzić mieli na zgrupowaniu w Kozienicach. Plany się jednak zmieniły. Po sugestii trenerów Jacka Skroka i Wojciecha Stępnia działacze zorganizowali obóz dochodzeniowy w Radomiu. Główną bazą zespołu jest hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zawodnicy korzystają również z gościnności Publicznego Gimnazjum nr 13. – Trenujemy dwa razy dziennie. Na nudę nikt nie ma prawa narzekać – zapewnia Jacek Skrok.

Poza chorym Damianem Sąpórem , szkoleniowiec do dyspozycji ma wszystkich zawodników. Na dobre w zespole zaaklimatyzował się Michał Kalita . Cały czas trenuje Jakub Bednaruk . Sumiennością imponują Damian Płaskociński i Rafał Pszenny, wicemistrzowie Polski kadetów.

Z pewnością miłym przerywnikiem w zajęciach będzie zaplanowany na środę mecz sparingowy. Radomianie zmierzą się z przygotowującym się do turnieju barażowego o II ligę zespołem STS-u Skarżysko Kamienna. Nie jest wykluczone, że w piątek drużyny zagrają jeszcze raz. Ciekawostką jest, że w ekipie rywala zagra Marcin Szumielewicz. Atakujący Czarnych miał zasilić szeregi Armatu Kozienice. Ostatecznie wzmocni zespół z rodzinnego miasta.źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved