Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcelo Hargreaves już w Olsztynie

Marcelo Hargreaves już w Olsztynie

fot. archiwum

Barwy AZS UWM Olsztyn w nowym sezonie 2009/2010 będzie reprezentować dwóch Brazylijczyków. W piątkowe popołudnie do Olsztyna przyjechał jeden z nich, Marcelo Hargreaves. Mimo długiej podróży, środkowy AZS chętnie rozmawiał z dziennikarzami.

Doczekaliśmy się pierwszego Brazylijczyka w historii AZS-u Olsztyn. Dlaczego zdecydowałeś się na przyjazd do Olsztyna?

Marcelo Hargreaves : – Sporo słyszałem o Waszej lidze. Poza tym mój nowy klub ma wielkie tradycje. Czasem jest tak, że znajdujesz to czego szukałeś. I ja to znalazłem. Cieszę się, że tu jestem .

W zeszłym sezonie we Francji walczyłeś z powodzeniem o mistrzostwo kraju. W tym roku jednak nie będziesz o to walczył. Nie jest to dla Ciebie problemem?

Nie, bo wydaje mi się, że w każdej lidze jest rywalizacja. Każdy klub może walczyć o najwyższe cele. Ja jestem w tym klubie również z własnymi celami. Będę starał się, żeby te cele pokrywały się z tymi klubowymi. Myślę, że mamy w tym sezonie coś ważnego do zrobienia. Jestem pewny, że będzie to coś o wiele lepszego, aniżeli to czego dokonał AZS w ubiegłym sezonie. Ta myśl będzie mi na pewno przyświecała podczas tegorocznych rozgrywek i podczas treningów .

Przyleciałeś w piątek do Polski. Czy jest to Twoja pierwsza wizyta w Naszym kraju?Byłem już w Polsce, ale było to przy okazji meczu. Była to jednodniowa wizyta tylko po to, żeby zagrać mecz. Tym razem będę miał okazję dłużej zagościć w Polsce i to mnie bardzo cieszy .

* więcej na stronie AZS UWM Olsztyn
* Marta Panasiuk (azsuwmolsztyn.com.pl)

 

źródło: azsuwmolsztyn.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved