Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > turnieje światowe > Andrija Gerić: To nie było dobre spotkanie w naszym wykonaniu

Andrija Gerić: To nie było dobre spotkanie w naszym wykonaniu

fot. archiwum

Reprezentacja Chin zajęła w VII Memoriale Huberta Wagnera czwarte miejsce. W meczu o najniższy stopień podium lepsi okazali się Serbowie, choć spotkanie trwało aż pięć setów. Na konferencji goście z Azji nie mieli zbyt dużo do powiedzenia.

Qiong Shen, kapitan reprezentacji Chin: – Bardzo się cieszymy, że mogliśmy nawiązać walkę z tak renomowanym zespołem jak Serbia. Do zwycięstwa zabrakło niewiele, ale się nie udało.

Jianan Zhou, trener reprezentacji Chin: – Toczyliśmy dziś zacięty bój z jednym ze światowych siatkarskich potentatów. Niestety Serbowie w zwycięskich partiach sprawili nam wielki problem blokiem i zagrywką, dlatego też nie udało się wygrać.

Andrija Gerić, kapitan reprezentacji Serbii: – To nie było dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Dwa sety podarowaliśmy Chińczykom na tacy, można powiedzieć, że z całych sił pomogliśmy im wygrać te partie. Szczególnie dużo błędów popełniliśmy w zagrywce i w bloku, ale wygraliśmy, choć nie wiem czy nasz trener jest tym zwycięstwem usatysfakcjonowany. Porównując memoriał w Olsztynie i w Łodzi to mogę powiedzieć tyle, że Łódź jest większa, hala jest większa i są tu bardzo długie ulice (śmiech).Igor Kolaković, trener reprezentacji Serbii: – Wygraliśmy, ale w nie najlepszym stylu, szczególnie w końcówkach zawodnicy nie wykonywali moich założeń, głównie jeżeli chodzi o zagrywkę. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy tu zagrać, bo atmosfera jest świetna. Żałujemy, że nie spotkaliśmy się z Polakami w finale, bo wtedy z pewnością byłoby to piękne widowisko.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-08-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved